تبلیغات
جیمز باند - حمله شدید یک عضو اعتمادملی به خاتمی
 

حمله شدید یک عضو اعتمادملی به خاتمی

نوشته شده توسط :
سه شنبه 30 شهریور 1389-05:15 ب.ظ

عضو شورای مركزی حزب اعتماد ملی از تشدید اختلافات سران فتنه و جدایی خاتمی از موسوی و كروبی خبر داد و گفت: ‌مواضع خاتمی به عنوان یك شخصیت رده چندم هیچ نقش و تأثیری در جریان‌های سیاسی كشور نخواهد داشت.
محمود رئوفی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به تلاش خاتمی جهت اعلام برائت از فتنه اظهار داشت: خاتمی در زمان كاندیداتوری و ریاست جمهوری‌اش از ابراز خط امامی بودن نیز ابا داشته است.

وی تصریح كرد:‌ خاتمی شخصیت محافظه‌كاری است كه نتوانست از فرصت تاریخی دوران ریاست جمهوری‌اش استفاده كند.حتی نمی‌توان وی را با مصدق مقایسه كرد؛ چرا كه مصدق حداقل به اصول و آرمان‌ها وفادار بود.

وی با تاكید بر اینكه خاتمی به اصول خودش نیز وفادار نیست،‌ خاطر نشان كرد: خاتمی نه تنها نمی‌تواند نقش رهبری اصلاحات را به عهده داشته باشد، بلكه در عرصه سیاست نیز نمی‌تواند نقش‌آفرینی نماید.

رئوفی با اذعان به اینكه خاتمی هیچ نقشی در جغرافیای سیاسی كشور نخواهد داشت،‌گفت: خاتمی در این مقطع یك شخصیت رده چندم به لحاظ عملكرد محسوب می‌شود و فقط كارهای شخصی خود را در بنیاد باران دنبال می‌كند، بنابراین هیچ تأثیری نه تنها در نظام كه در جریان اصلاحات نیز نخواهد داشت.

منبع : تابناک

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox