تبلیغات
جیمز باند - تصویر گوردون براون درحال آرایش، پیش از دیدار با اوباما
 

تصویر گوردون براون درحال آرایش، پیش از دیدار با اوباما

نوشته شده توسط :
یکشنبه 17 مرداد 1389-04:36 ب.ظ

یک عکاس تیز و بز توانسته عکس گوردون براون را پیش از دیدار با اوباما در واشنگتن بگیرد. یک خانم دارد او را آرایش می کند.


گرچه گوردون براون نخست وزیر انگلستان مدعی شده که هرگز هزینه ای بابت آرایش صورت خود صرف نکرده،اما عکاس باذوق روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف چند دقیقه قبل از خروج براون از هواپیمای حامل وی در واشنگتن عکسی از وی گرفته که او را در حال آرایش صورت نشان می دهد .
این اولین بار نیست که چهره آرایش شده از جناب نخست وزیر در مطبوعات انگلستان منتشر می شود. یک سال پیش نیز عکسی دیگر از او در نشستی در لندن به چاپ رسیده بود که روی پیشانی او توده ای از کرم پودر نارنجی دیده می شد .
این اتفاق در شرایطی است که گفته می شد براون تلاش می کند تا از شیوه های تونی بلر در گریم چهره اش دوری کند .تونی بلر درجلسه ای که درسال ۱۹۹۷ برای پاسخگویی به قضیه کمک مالی برنی اکلستون -مدیر مسابقات فرمول یک -به حزب کارگر تشکیل شده بود ،با آرایش غلیظ حضور یافته بود.
همچنین در سال ۲۰۰۵ فاش شد که تونی بلر یبش از ۱۸۰۰پوند از پول مالیات دهندگان را در بین سالهای ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۵ صرف گریم صورت خود کرده است و براون در یکی از جلسات پارلمانی در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان اظهار داشته بود که هزینه ای بابت آرایش صورت خود پرداخت نکرده است .براون قصد دارد در این سفر دیداری با باراک اوباما برای بحث درباره بحران اقتصاد جهانی و سایر مسائل فی مابین داشته باشد .براون اولین مقام ارشد اروپایی است که برای دیدار با اوباما به آمریکا سفر می کند.

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox